MPM Bioventures 2014 ، L. P.- ارزش خالص و تجارت خودی

ساخت وبلاگ

ارزش خالص تخمین زده شده MPM Bioventures 2014 ، L. P. حداقل 393 میلیون دلار از سال 2022-12-29 است. MPM Bioventures 2014 ، L. P. 10 ٪ صاحب ITEOS Therapeutics Inc است و حدود 13،822،380 سهم از سهام ITEOS Therapeutics Inc (ITOS) به ارزش بیش از 269 میلیون دلار دارد. MPM Bioventures 2014 ، L. P. 10 ٪ صاحب Entrada Therapeutics Inc است و حدود 4،425،784 سهم از سهام Entrada Therapeutics Inc (TRDA) به ارزش بیش از 62 میلیون دلار دارد. MPM Bioventures 2014 ، L. P. همچنین 10 ٪ صاحب Repare Therapeutics Inc است و حدود 3،003،772 سهم از سهام Repare Therapeutics Inc (RPTX) به ارزش بیش از 45 میلیون دلار دارد. علاوه بر این ، MPM Bioventures 2014 ، L. P. همچنین Harpoon Therapeutics Inc (HARP) ، TCR2 Therapeutics Inc (TCRR) ، Oncorus Inc (ONCR) را در اختیار دارد. جزئیات را می توان در MPM Bioventures 2014 ، آخرین بخش خلاصه منابع L. P. مشاهده کرد.

خلاصه معامله MPM Bioventures 2014 ، L. P.

MPM Bioventures 2014 ، L. P. گزارش مالکیت خودی

براساس گزارش های مالکیت از پرونده های SEC ، به عنوان صاحب گزارش ، MPM Bioventures 2014 ، L. P. صاحب 7 شرکت در کل ، از جمله Oncorus Inc (ONCR) ، ITEOS Therapeutics Inc (ITOS) و Repare Therapeutics Inc (RPTX) در میان دیگران است.

خلاصه مالکیت خودی از MPM Bioventures 2014 ، L. P.

تیک زدن کمپانی تاریخ معامله نوع مالک
oncr Oncorus Inc 2020-10-01 10 درصد مالک
itos iteos Therapeutics Inc 2020-07-23 10 درصد مالک
rptx repare Therapeutics Inc 2020-06-18 10 درصد مالک
TCRR TCR2 Therapeutics Inc 2019-02-13 10 درصد مالک
ساز چنگ Harpoon Therapeutics Inc 2019-02-07 10 درصد مالک
TRDA شرکت Entrada Therapeutics Inc 2021-10-28 10 درصد مالک
زوزه Werewolf Therapeutics Inc 2021-04-29 10 درصد مالک

MPM Bioventures 2014 ، L. P. آخرین خلاصه منابع

MPM Bioventures 2014 ، L. P. در حال حاضر صاحب 6 سهام است. در میان این سهام ، MPM Bioventures 2014 ، L. P. از 5 ژانویه 2022 با ارزش 269 میلیون دلار و وزن 68. 46 ٪ ، دارای 13،822،380 سهم از ITEOS Therapeutics Inc (ITOS) است. MPM Bioventures 2014 ، L. P. از تاریخ 2 نوامبر 2021 با ارزش 62 میلیون دلار و وزن 15. 92 ٪ ، دارای 4،425،784 سهم از Entrada Therapeutics Inc (TRDA) است. MPM Bioventures 2014 ، L. P. همچنین از 23 ژوئن 2020 با ارزش 45 میلیون دلار و وزن 11. 56 ٪ ، 3،003،772 سهم از Repare Therapeutics Inc (RPTX) را در اختیار دارد. 3 سهام دیگر Harpoon Therapeutics Inc (HARP) ، TCR2 Therapeutics Inc (TCRR) ، Oncorus Inc (ONCR) دارای وزن ترکیبی 4. 06 ٪ در بین تمام دارایی های فعلی خود هستند.

آخرین منابع MPM Bioventures 2014 ، L. P.

تیک زدن کمپانی آخرین تاریخ معامله سهام متعلق به قیمت فعلی ($) ارزش فعلی ($)
itos iteos Therapeutics Inc 2022-01-05 13،822،380 19. 44 268،707،067
TRDA شرکت Entrada Therapeutics Inc 2021-11-02 4،425،784 14. 12 62،492،070
rptx repare Therapeutics Inc 2020-06-23 3،003،772 15. 11 45،386،995
ساز چنگ Harpoon Therapeutics Inc 2021-04-15 16،113،606 0. 69 11،116،777
TCRR TCR2 Therapeutics Inc 2019-02-19 4،050،865 1. 01 4،091،374
oncr Oncorus Inc 2020-10-06 2،849،453 0. 26 727،180

وزنه برداری MPM Bioventures 2014 ، L. P.

MPM Bioventures 2014 ، L. P. فرم 4 ردیاب معاملاتی

با توجه به پرونده های SEC فرم 4 ، MPM Bioventures 2014 ، L. P. طی 5 سال گذشته در کل 20 معاملات در ITEOS Therapeutics Inc (ITOS) انجام داده است ، از جمله 2 خرید و 18 فروش. جدیدترین تجارت در ITEOS Therapeutics Inc ، فروش 146،685 سهم در 5 ژانویه 2022 است که MPM Bioventures 2014 ، L. P. حدود 6 میلیون دلار

با توجه به پرونده های SEC فرم 4 ، MPM Bioventures 2014 ، L. P. طی 5 سال گذشته در کل 1 معاملات در Entrada Therapeutics Inc (TRDA) انجام داده است ، از جمله 1 خرید و 0 فروش. جدیدترین تجارت در Entrada Therapeutics Inc ، کسب 100000 سهم در 2 نوامبر 2021 است که هزینه MPM Bioventures 2014 ، L. P. حدود 2 میلیون دلار

با توجه به پرونده های SEC فرم 4 ، MPM Bioventures 2014 ، L. P. طی 5 سال گذشته در مجموع 1 معاملات در Repare Therapeutics Inc (RPTX) انجام داده است ، از جمله 1 خرید و 0 فروش. جدیدترین تجارت در Repare Therapeutics Inc ، کسب 250،000 سهم در 23 ژوئن 2020 است که هزینه MPM Bioventures 2014 ، L. P. حدود 5 میلیون دلار

جزئیات بیشتر در مورد Mpm Bioventures 2014، تراکنش های داخلی L. p را می توانید در تاریخچه تجارت داخلی Mpm Bioventures 2014، L. p. جدول.

تاریخچه تجارت داخلی Mpm Bioventures 2014، L. p.

فقط معاملات در بازار آزاد یا فروش خصوصی با قیمت های بازار شامل می شود. سایر معاملات مانند تبدیل اوراق بهادار مشتقه یا اعمال اختیار معامله شامل نمی شود. خودی ها فقط به افسران و/یا مدیران شرکت محدود می شوند.

Mpm Bioventures 2014، L. p. عملکرد معاملاتی

GuruFocus عملکرد سهام را پس از هر یک از معاملات خرید Mpm Bioventures 2014، L. p. در بازه های زمانی مختلف دنبال می کند. برای جزئیات بیشتر، میانگین بازده سهام پس از 3 ماه خرید توسط Mpm Bioventures 2014، L. p. 10. 7 درصد است. GuruFocus همچنین Mpm Bioventures 2014، عملکرد تجاری L. p. را با بازده معیار بازار در همان بازه زمانی مقایسه می کند. عملکرد سهام خریداری شده توسط Mpm Bioventures 2014، L. p. در مدت 3 ماه در مقایسه با بازده S& P 500 در مدت مشابه، 3 برابر از 7 تراکنش در کل عملکرد بهتری دارد.

می توانید بازه های زمانی مختلفی را انتخاب کنید تا ببینید که Mpm Bioventures 2014، معاملات داخلی L. p. در مقایسه با معیار چگونه عمل می کند.

لطفاً توجه داشته باشید که اگر تراکنش های خرید نداشته باشد، GuruFocus عملکرد تراکنش های خودی را ردیابی نمی کند.

عملکرد Mpm Bioventures 2014، L. p.

میانگین بازده نسبی

عملکرد بهتر از معاملات

1 ماه 3 ماه 6 ماه 1 سال 2 سال 3 سال
بازده نسبی (%) 20. 86 10. 7 9. 51 4. 61 -2. 53 -35. 49
بازگشت نسبی به S& P 500(%) 16. 83 7. 11 -1. 12 -18. 94 -15. 67 -52. 13

Mpm Bioventures 2014، L. p. شبکه مالکیت

فهرست مالکیت شبکه Mpm Bioventures 2014، L. p.

ارتباط شبکه مالکیت Mpm Bioventures 2014، L. p.

Mpm Bioventures 2014، L. p. مشخصات شرکت متعلق به

Oncorus Inc چه می کند؟

Oncorus Inc یک شرکت بیودارویی در مرحله بالینی است که بر توسعه ایمنی درمانی ویروسی برای تغییر نتایج برای بیماران سرطانی متمرکز است. این شرکت در حال توسعه محصولاتی است که به صورت داخل توموری و داخل وریدی تجویز می شوند که برای حمله انتخابی و کشتن سلول های تومور و تحریک چندین بازوی سیستم ایمنی در برابر تومورها طراحی شده اند. محصول خط لوله آن شامل ONCR-177 است. ONCR-GBM؛Coxsackievirus A21 و ویروس Seneca Valley.

مدیران کلیدی Oncorus Inc چه کسانی هستند؟

MPM Bioventures 2014 ، L. P. مالک 10 درصد شرکت Oncorus Inc. سایر مدیران کلیدی در Oncorus Inc شامل CFO و خزانه دار ریک ونستال ، COO و رئیس ستاد استفان هاربین و 10 درصد مالک MPM Impact Impact Gp LLC است.

Oncorus Inc (ONCR) خلاصه معاملات خودی

طی 18 ماه گذشته ، MPM Bioventures 2014 ، L. P. هیچ معامله ای خودی در Oncorus Inc (ONCR) انجام نداد. سایر معاملات خودی اخیر شامل Oncorus Inc (ONCR) شامل خرید خالص 49000 سهم ساخته شده توسط ریک ونستال ، فروش خالص 215. 428 سهم ساخته شده توسط جیمز E فلین ، و خرید خالص 30،000 سهم ساخته شده توسط استفان هاربین است.

به طور خلاصه ، طی 3 ماه گذشته ، خودی ها 215428 سهم از Oncorus Inc (ONCR) را در کل فروختند و 0 سهم خریداری کردند ، با فروش خالص 215428 سهم. در طی 18 ماه گذشته ، 215428 سهم از Oncorus Inc (ONCR) فروخته شد و 79،000 سهم توسط خودی های آن خریداری شد و در نتیجه فروش خالص 136. 428 سهم به دست آمد.

تاریخچه معاملات خودی Oncorus Inc (ONCR) را می توان در جدول ردیاب معاملات خودی یافت.

NAS: معاملات خودی ONCR

Iteos Therapeutics Inc چه کاری انجام می دهد؟

ITEOS Therapeutics Inc یک شرکت بیو دارویی است که مشغول کشف و توسعه روشهای درمانی ایمونو-یکنواختی برای بیماران است. نامزدهای محصول آن شامل EOS-850 است که یک آنتاگونیست خاص گیرنده A2A آدنوزین و EOS-448 است که یک آنتی بادی بازرسی ایمنی ضد خون ضد فشار ADCC است.

مدیران اصلی در ITEOS Therapeutics Inc چه کسانی هستند؟

MPM Bioventures 2014 ، L. P. آیا صاحب 10 درصد از ITEOS Therapeutics Inc. سایر مدیران کلیدی در ITEOS Therapeutics Inc شامل 10 درصد صندوق بهداشت و درمان سرمایه RA سرمایه LP ، دیگر: X* صندوق تأثیر انکولوژی (Cayman) L. P.، و مدیر ارشد پزشکی جوآن جنکینز لاگر.

ITEOS Therapeutics Inc (ITOS) خلاصه معاملات خودی

طی 18 ماه گذشته ، MPM Bioventures 2014 ، L. P. 16 معامله خودی را در ITEOS Therapeutics Inc (ITOS) با فروش خالص 879. 991 انجام داد. سایر معاملات خودی اخیر شامل ITEOS Therapeutics Inc (ITOS) شامل فروش خالص 1،472،629 سهم ساخته شده توسط صندوق تأثیر انکولوژی UBS L. P.، فروش خالص 879. 991 سهم ساخته شده توسط MPM Bioventures 2018 ، L. P. و فروش خالص 190،437 سهم ساخته شده توسط میشل دیتوکس.

به طور خلاصه ، طی 3 ماه گذشته ، خودی ها 0 سهم از Iteos Therapeutics Inc (ITOS) را در کل فروختند و 0 سهم خریداری کردند ، با فروش خالص 0 سهم. در طی 18 ماه گذشته ، 5،886،864 سهم از Iteos Therapeutics Inc (ITOS) فروخته شد و 50،000 سهم توسط خودی های آن خریداری شد و در نتیجه فروش خالص 5،836،864 سهم به دست آمد.

ITEOS Therapeutics Inc (ITOS) تاریخچه معاملات خودی خودی را می توان در جدول ردیاب معاملات خودی یافت.

NAS: معاملات خودی ITOS

Repare Therapeutics Inc چه کاری انجام می دهد؟

Repare Therapeutics Inc یک شرکت انکولوژی دقیق است که مشغول کشف و توسعه درمانی جدید است. این شرکت از پلت فرم اختصاصی ، ژنوم گسترده ، CRISPR SNIPRX خود برای کشف و توسعه سیستماتیک روشهای درمانی بسیار هدفمند با تمرکز بر ناپایداری ژنومی ، از جمله ترمیم آسیب DNA استفاده می کند. با استفاده از پلت فرم SNIPRX خود ، در حال توسعه خط لوله کاندیداهای محصول SL ، از جمله کاندیدای محصول آن ، RP-3500 ، یک مهار کننده مولکول کوچک خوراکی برای درمان تومورهای جامد با تغییرات ژنومی مرتبط با آسیب DNA است.

مدیران اصلی در Repare Therapeutics Inc چه کسانی هستند؟

MPM Bioventures 2014 ، L. P. آیا مالک 10 درصد از Repare Therapeutics Inc. سایر مدیران کلیدی در Repare Therapeutics Inc شامل موارد دیگر است: به توضیحات پاسخ صندوق ارزش بیوتکنولوژی L P ، 10 درصد مالک BVF L P/IL و 10 درصد مالک BVF Inc/IL مراجعه کنید.

بازپرداخت Therapeutics Inc (RPTX) خلاصه معاملات خودی

طی 18 ماه گذشته ، MPM Bioventures 2014 ، L. P. هیچ معامله ای خودی در Repare Therapeutics Inc (RPTX) انجام نداد. سایر معاملات خودی اخیر شامل Repare Therapeutics Inc (RPTX) شامل فروش خالص 122. 892 سهم ساخته شده توسط David P Bonita ، فروش خالص 102. 564 سهم ساخته شده توسط مشاوران Orbimed LLC و خرید خالص 3،404،080 سهم ساخته شده توسط صندوق ارزش بیوتکنولوژی L P است.

به طور خلاصه ، طی 3 ماه گذشته ، خودی ها 250،000 سهم از Repare Therapeutics Inc (RPTX) را در کل فروختند و 0 سهم خریداری کردند ، با فروش خالص 250،000 سهم. در طی 18 ماه گذشته ، 2،850،419 سهم از Repare Therapeutics Inc (RPTX) فروخته شد و 3،411،580 سهم توسط خودی های آن خریداری شد و در نتیجه خرید خالص 561،161 سهم بود.

تاریخچه معاملاتی خودی را در جدول ردیاب معاملاتی خودی Repare Therapeutics Inc (RPTX) Repare (RPTX) یافت.

NAS: معاملات خودی RPTX

TCR2 Therapeutics Inc چه کاری انجام می دهد؟

TCR2 Therapeutics Inc یک شرکت سلول درمانی در مرحله بالینی است. این شرکت در ایجاد خط لوله ای از روشهای درمانی سلول T جدید برای بیماران سرطانی که از تومورهای جامد رنج می برند با نیرو دادن گیرنده سلول T (TCR) با سلولهای T TCR اختصاصی ، درجه یک در کلاس TCR (سلولهای TRUC-T). سلولهای TRUC-T این شرکت به طور خاص سلولهای سرطانی را با استفاده از کل مجموعه سیگنالینگ TCR ، مستقل از آنتی ژن های لکوسیت های انسانی ، که در بیماران مبتلا به تومورهای جامد مؤثر است ، می شناسد و از بین می برد.

مدیران اصلی TCR2 Therapeutics Inc چه کسانی هستند؟

MPM Bioventures 2014 ، L. P. مالک 10 درصد TCR2 Therapeutics Inc. سایر مدیران کلیدی در TCR2 Therapeutics Inc شامل مدیر ارشد فنی پیتر Olagunju ، مدیر ارشد مالی اریک سالیوان ، و رئیس تجارت و استراتژی رزماری هریسون است.

TCR2 Therapeutics Inc (TCRR) خلاصه معاملات خودی

طی 18 ماه گذشته ، MPM Bioventures 2014 ، L. P. هیچ معامله ای خودی در TCR2 Therapeutics Inc (TCRR) انجام نشده است. سایر معاملات خودی اخیر شامل TCR2 Therapeutics Inc (TCRR) شامل فروش خالص 82،187 سهم ساخته شده توسط Garry E Menzel ، فروش خالص 32. 841 سهم ساخته شده توسط آلفونسو کوینتاس Cardama و فروش خالص 20. 524 سهم ساخته شده توسط Angela Justice است.

به طور خلاصه ، طی 3 ماه گذشته ، خودی ها 147،061 سهم از TCR2 Therapeutics Inc (TCRR) را در کل فروختند و 0 سهم خریداری کردند ، با فروش خالص 147،061 سهم. در طی 18 ماه گذشته ، 147،061 سهم از TCR2 Therapeutics Inc (TCRR) فروخته شد و 0 سهم توسط خودی های آن خریداری شد و در نتیجه فروش خالص 147. 061 سهم به دست آمد.

TCR2 Therapeutics Inc (TCRR) تاریخچه معاملات خودی خودی را می توان در جدول ردیاب معاملات خودی یافت.

NAS: معاملات خودی TCRR

Harpoon Therapeutics Inc چه کاری انجام می دهد؟

Harpoon Therapeutics Inc یک شرکت ایمونوتراپی در مرحله بالینی است. این شرکت مشغول ایجاد یک کلاس جدید از درگیر کننده های سلول T است که قدرت سیستم ایمنی بدن بدن را برای معالجه بیماران مبتلا به سرطان و سایر بیماری ها مهار می کند. محصولات خط لوله این شرکت شامل HPN424 ، HPN536 ، HPN217 و دیگران است.

مدیران اصلی در Harpoon Therapeutics Inc چه کسانی هستند؟

MPM Bioventures 2014 ، L. P. مالک 10 درصد شرکت Harpoon Therapeutics Inc. سایر مدیران کلیدی در Harpoon Therapeutics Inc شامل مدیر ارشد پزشکی لوک ناتانیل واکر ، باله اصلی است.& acctng ofc. Frank J Lanza و 10 درصد صاحب New Leaf BPO Associates II ، L. P. بشر

خلاصه معاملات خودی Harpoon Therapeutics Inc (HARP)

طی 18 ماه گذشته ، MPM Bioventures 2014 ، L. P. هیچ معامله ای خودی در Harpoon Therapeutics Inc (HARP) انجام نداد. سایر معاملات خودی اخیر شامل Harpoon Therapeutics Inc (HARP) شامل خرید خالص 10،300 سهم ساخته شده توسط جورجیا اربز است ،

به طور خلاصه ، طی 3 ماه گذشته ، خودی ها 0 سهم از Harpoon Therapeutics Inc (HARP) را در کل فروختند و 0 سهم خریداری کردند ، با فروش خالص 0 سهم. در طی 18 ماه گذشته ، 0 سهم از Harpoon Therapeutics Inc (HARP) فروخته شد و 10،300 سهم توسط خودی های آن خریداری شد و در نتیجه خرید خالص 10،300 سهم انجام شد.

تاریخچه معاملات خودی Harpoon Therapeutics Inc (HARP) را می توان در جدول ردیاب معاملات خودی یافت.

NAS: معاملات خودی HARP

Entrada Therapeutics Inc چه کاری انجام می دهد؟

مأموریت Entrada Therapeutics Inc برای تبدیل درمان بیماریهای ویرانگر و بهبود کیفیت زندگی بیماران با توسعه بیولوژیک داخل سلولی است. Entrada با استفاده از پلت فرم اختصاصی خودروهای Escape Escape ، یک خط لوله متنوع و در حال گسترش برنامه های الیگونوکلئوتید ، آنتی بادی ، آنزیم ، پروتئین و پپتید را برای هدف قرار دادن و درگیر کردن محرک های اساسی بیماری ها ایجاد می کند.

مدیران اصلی در Entrada Therapeutics Inc چه کسانی هستند؟

MPM Bioventures 2014 ، L. P. مالک 10 درصد شرکت Entrada Therapeutics Inc. سایر مدیران کلیدی در Entrada Therapeutics Inc شامل مدیر و 10 درصد صاحب تاد فولی ، 10 درصد مالک فلیکس بیکر و 10 درصد صاحب Baker Bros Bros. Advisors Lp هستند.

خلاصه معاملات خودی Entrada Therapeutics Inc (TRDA)

طی 18 ماه گذشته ، MPM Bioventures 2014 ، L. P. 1 معامله خودی را در Entrada Therapeutics Inc (TRDA) با خرید خالص 100000 انجام داد. سایر معاملات خودی اخیر شامل شرکت Entrada Therapeutics Inc (TRDA) شامل فروش خالص 47،000 سهم ساخته شده توسط Dipal Doshi ، فروش خالص 32. 956 سهم ساخته شده توسط ناتان جی داودن و فروش خالص 24،784 سهم ساخته شده توسط کوری جیمز ونتورث است.

به طور خلاصه ، طی 3 ماه گذشته ، خودی ها 60388 سهم از شرکت Entrada Therapeutics Inc (TRDA) را در کل فروختند و 0 سهم خریداری کردند ، با فروش خالص 60388 سهم. طی 18 ماه گذشته ، 132،740 سهم از شرکت Entrada Therapeutics Inc (TRDA) فروخته شد و 1،966،400 سهم توسط خودی های آن خریداری شد و در نتیجه خرید خالص 1833،660 سهم بود.

تاریخچه معاملات خودی Entrada Therapeutics Inc (TRDA) را می توان در جدول ردیاب معاملات خودی یافت.

NAS: معاملات خودی TRDA

Werefolf Therapeutics Inc چه کاری انجام می دهد؟

Gerowolf Therapeutics Inc یک شرکت بیو دارویی نوآورانه است که پیشگام توسعه درمانی است که برای تحریک سیستم ایمنی بدن برای درمان سرطان ایجاد می شود.

مدیران اصلی در Werewolf Therapeutics Inc چه کسانی هستند؟

MPM Bioventures 2014 ، L. P. آیا مالک 10 درصد شرکت Werewolf Therapeutics Inc. سایر مدیران کلیدی در Werewolf Therapeutics Inc شامل رئیس ارشد فناوری Chulani Karunatilake ، 10 درصد صاحب Longwood Fund III GP ، LLC و 10 درصد صاحب موشه Arkin است.

خلاصه معاملات خودی گرگ Therapeutics Inc (HOWL)

طی 18 ماه گذشته ، MPM Bioventures 2014 ، L. P. هیچ معامله ای خودی در Werewolf Therapeutics Inc (HOWL) انجام نداد. سایر معاملات خودی اخیر شامل Werewolf Therapeutics Inc (HOWL) شامل فروش خالص 3000 سهم ساخته شده توسط رید لئونارد است ،

به طور خلاصه ، در طی 3 ماه گذشته ، خودی ها 0 سهم از Werefolf Therapeutics Inc (HOWL) را در کل فروختند و 0 سهم خریداری کردند ، با فروش خالص 0 سهم. در طی 18 ماه گذشته ، 3000 سهم از Werewolf Therapeutics Inc (HOWL) فروخته شد و 0 سهم توسط خودی های آن خریداری شد و در نتیجه 3000 سهم خالص به فروش رسید.

Werewolf Therapeutics Inc (Howl) تاریخچه معاملات خودی خودی را می توان در جدول ردیاب معاملات خودی یافت.

NAS: معاملات خودی Howl

MPM Bioventures 2014 ، L. P. آدرس پستی

در بالا گزارش خالص ، تجارت خودی و گزارش مالکیت برای MPM Bioventures 2014 ، L. P .. ممکن است با MPM Bioventures 2014 ، L. P. تماس بگیرید. از طریق آدرس پستی: C/O MPM Asset Management LLC ، خیابان 450 Kendall ، MA کمبریج 02142.

Gurufocus.com توسط یک کارگزار یا یک فروشنده اداره نمی شود. این یک مشاور سرمایه گذاری ثبت شده وابسته است که به عنوان یک صندوق بازرگانی مبادله ای مبادله می شود. این مشاور سرمایه گذاری مشاوره ای را به سرمایه گذاران انفرادی ارائه نمی دهد. تحت هیچ شرایطی هیچ اطلاعاتی که در Gurufocus.com ارسال شده است ، توصیه ای برای خرید یا فروش امنیت را نشان نمی دهد. اطلاعات موجود در این سایت و در خبرنامه های مرتبط با آن در نظر گرفته نشده است ، و همچنین مشاوره یا توصیه های سرمایه گذاری را تشکیل نمی دهد. افراد یا اشخاصی که به عنوان "گوروس" انتخاب شده اند ممکن است اوراق بهادار قبل و بعد از هر مقاله خاص و گزارش و اطلاعات موجود در اینجا منتشر شود ، با توجه به اوراق بهادار مورد بحث در هر مقاله و گزارش ارسال شده در اینجا. گوروس ممکن است در هر زمان از سایت Gurufocus اضافه یا حذف شود. در هیچ رویدادی Gurufocus.com در قبال هرگونه خسارت ناشی از استفاده از هرگونه محتوا یا سایر مطالب منتشر شده یا در دسترس در Gurufocus.com ، یا مربوط به استفاده از آن ، یا مربوط به استفاده از آن ، یا مربوط به استفاده از آن ، یا مربوط به استفاده از آن ، یا مربوط به استفاده از آن ، یا مربوط به استفاده از آن ، یا مربوط به استفاده از آن ، یاعدم توانایی در استفاده ، Gurufocus.com یا هر محتوا ، از جمله ، بدون محدودیت ، هرگونه ضرر سرمایه گذاری ، سود از دست رفته ، فرصت از دست رفته ، ویژه ، حادثه ای ، غیرمستقیم ، نتیجه گیری یا مجازات. عملکرد گذشته نشانگر ضعیفی از عملکرد آینده است. اطلاعات موجود در این سایت و در خبرنامه های مرتبط با آن در نظر گرفته نشده است ، و همچنین مشاوره یا توصیه های سرمایه گذاری را تشکیل نمی دهد. اطلاعات موجود در این سایت به هیچ وجه برای کامل بودن ، صحت و یا به هیچ وجه تضمین نشده است. معلمان ذکر شده در این وب سایت وابسته به Gurufocus.com ، LLC نیستند. نقل قول های سهام ارائه شده توسط داده های تعاملی. داده های اساسی شرکت ارائه شده توسط Moingstar ، روزانه به روز می شود.

پلتفرم های تجاری...
ما را در سایت پلتفرم های تجاری دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مریم کاویانی بازدید : <-PostHit-> تاريخ : جمعه 9 تير 1402 ساعت: 12:44